Лідери найкращих таборів вже понад 8 років
  Тішимо і викликаємо емоції у ваших дітей з 2016 року
  Напишіть нам
  Ми в мережі
  Зателефонуйте нам:
  +38 (067) 286-69-75 або

  Що взяти із собою до табору

  01 При від'їзді до табору необхідно мати

  — Довідку про щеплення.

  — Довідку про епідеміологічне оточення та відсутність педикульозу.

  — Свідоцтво про народження.

  02 Особисті речі

  — Предмети гігієни У таборі видають туалетний папір та маленький рушник. Але дитині доведеться прожити там 10 днів. Тому забезпечте його тим до чого він звик удома.

  — Зубна щітка, паста, мило, шампунь, рушник (+1 для басейну) та ін.

  — Панамка чи кепка.

  — Спортивний одяг та взуття. У таборі спортсменами стають усі. А в ляпасах і на підборах бігати не зручно. Кросівки або мокасини + спортивні штани та футболка нам знадобляться завжди.

  — Чашка. У традиціях табору – вечірнє чаювання (ну чи кефіро-, ряженкопитие). Тому Вашій дитині знадобиться улюблена чашка.

  — Сценічний карнавальний костюм. Ваша дитина займається танцями? Чи маєте якісь цікаві костюми зі шкільних постановок? Давайте їм дамо шанс реалізувати себе на сцені табору Шоколад. (Але це не обов’язково. У таборі також є барвисті костюми).

  — Плавки купальник, гумові капці, великий рушник, мочалка для басейну. Футболки та шорти також знадобляться.

  03 При від'їзді до табору необхідно мати

  — Трусів та шкарпеток треба взяти із собою на кожен день.

  — Збираючи дитячі речі до табору, їх краще підписати перманентним маркером. Особливо ті з них, які легко губляться: кепки, куртки та взуття. Причому позначити належність речі треба не таємним знаком, зрозумілим лише господареві, а ім’ям та прізвищем.

  — Дорогих речей давати не треба: Всі вожаті категорично не рекомендують давати ігрові приставки на кшталт PSP, якщо дитина їде з мобільним телефоном – вона має бути простою та недорогою.

  – Еще один важный бытовой момент. Не следует покупать детям перед отъездом все новое: иногда они, свалившие новые вещи в общую кучу, потом не могут даже опознать их. Лучше давать старые вещи — дети их помнят, да и не так их жалко, если потеряются.

  — Свідоцтво про народження.

  Є питання, якого немає у списку?

  Задайте його нам у формі, і ми вас детально проконсультуємо

   Зателефонувати нам
   Написати у телеграм